28 Mart 2016 Pazartesi

NIVEA AFTER SHAVE BALSAM

                                                


                                                                                                

   Herkesciklere selamlar !! Bugün sizlere almaya çok direndiğim bir üründen bahsedeceğim . Bu tab2de '' NIVEA AFTER SHAVE BALSAM '' . Evet yanlış duymadınız bu bir traş sonrası balsamı ... Şuan bu yazıyı okuyorsanız zaten bu ürünü benden önce bin kaç kişide görmüşsünüzdür . Ben geçen hafta satın aldım ve sadece bir haftada hayatımın bazını buldum .

   Biz makyaj severler olarak nivea after shave i makyaj bazı olarak kullanıyoruz . Nikkie ablamız ( nikkie için buraya tıklayın ) sağolsun . Ürün , içerisindeki gliserinden dolayı tutma özelliğine sahip ve traş sonrası olduğu için ekstra nemlendiricili . Nivea after shave i bir yapıştırıcı gibi düşünün , üzerine ne sürseniz kendine çekiyor ve uzun saatler boyunca etkisini kaybetmiyor . Cilde alttan bir ışıltı veriyor . Ben ilk aldığım gün okula giderken yüzüme sürüp üzerine solait markasına ait ( watsonsta bulabilirsiniz) spf50 yani yüzü güneşten koruma kremini uyguladım . Fondöten kullanmadığımdan ötürü nivea after shave i göz altımada gözüme girmeyecek şekilde getirdim . Kapatıcılar benim zombi göz altlarımı iyi kapatmaz ve kalıcı olmazken kapatıcım tüm gün boyu sabit durdu . Arkadaşlarımın neredeyse hepsi yüzünde ne var diye sordu . Cildi nemlendirme etkiside bayaa iyi . Sivilce konusuna gelecek olursak hiç sivilce çıkmayan yüzümün sol tarafnda kocaman bir sivilce çıktı , ama bu nivea after shaveden mi yoksa yüzü güneşten koruma kreminden mi çözemedim , büyük ihtimalle güneş kreminden dolayı . Yüzünüze sürdüğünüz an babalarınızın traştan sonraki kokusu geliyor burnunuza :)) . Fakat bu koku birkaç dakika sonra gidiyor , kokudan eser kalmıyor . Çok az miktarda ürün bile tüm yüzünüze yetiyor , hemencecik emiliyor . Herhangi bir makyaj bazı olmadığından gözenek küçültme gibi bir özelliği yok . Bana sorarsanız ben nivea after shave i Benefit The Porefessionaldan gözenek küçültücü özelliğini saymazsak daha başarılı , daha kalıcı , dokusu daha güzel buldum . Makyaj bazı olmadığından , silikon içermediğinden dolayıda cildi ekstra yormuyor. The Balm Time Balm makyaj bazını sevenler her ne kadar çoğunluktaysa açıkçası the balmı hiç beğenmedim yani sonuç olarak nivea after shave balsam hayatımda kullandığım en güzel makyaj bazı oldu benim için . Yüzüme uyguladığım tüm toz ürünleride 3667327436 kat daha kalıcı hale getiriyor . Başta da belirttiğim gibi almamaya direnmiştim bu direniş süresince babamın traş sonrası balsamını ( aşağıda fotoğrafı olan )kullandım fakat hiç beğenmedim , ekstrem bir özelliği var gibime gelmedi , bu kadar ışıltıda vermedi .


                                                 ( babamın tıraş sonrası balsamı )


Nivea after shave in şişeside bence çok estetik ve şık :)) . Şişirildiğini düşünerek almamıştım ama tüm övgüleri fazlasıyla hak ediyor , iyi ki almışım . 


                          

    Sonuç olarak bu ürüne BA - YIL - DIM . Fiyatı normalde 28.90 TL fakat şu sıralar heryerde indirimle 14.90 TL . Eğer sizde uygun fiyatlı ve piyasadaki pahalı bazlara taş çıkartan bir baz istiyorsanız hemen koşun ve alın . 


   Beğendiyseniz bloğumu takip edip beni mutlu edebilirsiniz ☺
☟ Bana ulaşmak için☟
❀ instagram: @yourfaceismyworld2

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder