12 Şubat 2016 Cuma

THE BALM BAHAMA MAMA BRONZER
   Herkese yeniden merhaba ! Yeni yazımı yazmaya başladığım bu dakikalarda feciiii keyifliyim çünkü gerçekten bayıldığım bir ürünü anlatacağım . Bu hepimizin bildiği , pigmentasyon ve gratisteki indirimli fiyatlarıyla raflarda zor bulduğumuz The Balm markasının Bahama Mama Bronzerı . Ben bu ürünü 2015 yılının yaz ortalarında bayram indiriminden almıştım . 23 TL idi . Tabi dolar biraz yükseldi , indirimli fiyatları bile 23 den fazla bu aralar . Fotoğrafları yazın ilk aldığımda çekmiştim . Ne kadar temizmiş bee . Şimdiyse berbat bir şekilde kirlendi :))) . Dibini gördüm .
   Buğday tenlilerde aşşşşşırı güzel bir bronzer (buğday tenliyim ) . Ben kontür uyguladığım bölgeye yüzümü ısıtmak için kontürden daha genişce uyguluyorum çünkü bana göre pek uygun bir kontür pudrası değil . Her ne kadar içerisinde soğuk tonlar ağırlıklı olsa da içerisinde sıcaklıkda barındırıyor ve ben bunu düz kontür çizgisi gibi uygulayıp dağıtınca bende çok kötü duruyor , en azından ben o görüntüyü sevmiyorum . Beyaz tenlilere gelecek olursak gözlemlerime göre sarı alt tonlulara çok uygun bir renk diyebilirim ama bence pembe alt tonluysanız birçok bloggerında dediği gibi yüzünüzde çamur gibi durabilir . Ayriyetten crease bölgesi diye adlandırdığımız gözün katlanma bölgesi için de çok güzel bir geçiş rengi . Başta da belirttiğim gibi markanın her ürünü gibi çok pigmentli ve tozutuyor :( . Her ne kadar Ağustos , Eylül , Ekim , Kasım ve Aralık aylarında çok kullanıp dibini getirsemde son dönemlerde pek elim gitmiyor açıkçası . Nedenini bilemiyorum , sıkıldım herhal . Sonuç olarak ; bir pudram olsun ne kontürle ne de bronzerla uğraşayım , süreyim çıkayım diyorsanız tam sizin için biçilmiş kaftan  .

    Ay pek uzatmayayım , az öz olsun :)) Sizleri çok seviyorum , kendinize iyi bakın hoşçakalın :) <3   Beğendiyseniz bloğumu takip edip beni mutlu edebilirsiniz ☺
☟ Bana ulaşmak için☟
❀ instagram: @yourfaceismyworld2

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder