30 Temmuz 2015 Perşembe

" Essence How To Make Bright Eyes " Far Paleti   Herkese yeniden merhaba ! Bugünkü yazımda sizlere geçen yıl Temmuz ayında almış olduğum ve Çok sevdiğim paleti anlatacağım. Bu ürün Essence in " How to Make Bright Eyes " isimli ürünü . İsmindende anlayabileceğiniz gibi parlak gözler yaratmak için çok ideal .  Bu far paleti geçen yıl çıkmış olmasına rağmen ülkemizde satışa sunulmamış. Ürünün bir çok seçeneği mevcut . Resimlerini alt tarafa koyacağım. ( Resimler Essence markasının kendi web sitesine aittir . )

    Bloğumda daha çok ulaşılabilir ürünler yazmaya çalışıyorum. Fakat bu gerçekten dibini gördüğüm ilk far paleti. Kutusu, ambalajı her şeyle benim çok sevdiğim bir ürün oldu.Viyana ya bir daha yolum düşerse bu ürünün diğer çeşitlerini de almayı düşünüyorum. Ürünün fiyatı 5 € , yani Türk parası ile 15 TL'ye tekabül ediyor . Farların pigmentasyonu birbirlerinden çok farklı. Şaşırtıcı bir şekilde ilk iki sırada ki parlak açık renklerin diğerlerine göre pigmentasyon'u daha fazla . Ben Bu paletteki farları çok amaçlı kullanıyorum. Peki ya nasıl kullanıyorum ?


   
   Resimde gördüğünüz ilk iki sıradaki renkleri , kaş altıma , dudak üstüme , göz pınarlarıma , kısaca yüzümde aydınlatmak istediğim yerlere uyguluyorum . Pigmentasyonları yüksek . Bazla uygulandığında daha iyi sonuçlar veriyor .
Renkleri iyi alabilmek için göz kapağınızı nötrlemenizi tavsiye ederim .

   Ürün herşeyiyle iyi hoşta kalıcılık açısından beni hiç tatmin etmedi . Neden derseniz ; gerçekten hiç kalıcı değiller , çok fazla dökülme ve tozutma yapıyorlar .
 
    Umarım yazımı beğenmişsinizdir , sizleri çok seviyorum , kendinize iyi bakın hoşçakalın.


   Beğendiyseniz bloğumu takip edip beni mutlu edebilirsiniz ☺
☟ Bana ulaşmak için☟
❀ instagram: @yourfaceismyworld2Hiç yorum yok:

Yorum Gönder