29 Mayıs 2015 Cuma

MAC STUDIO FIX PUDRA FONDÖTEN
   Herkese yeni bir yazımdan selamlar !!! Bugün sizlere Mac in en sevdiğim ürünlerinden biri olan  '' Studio Fix ''  isimli pudra fondötenini tanıtacağım . Bu pudra daha doğrusu fondöten içerisinde ışıltı bulundurmayan tam kapatıcı bir ürün . Çok severek kullanıyorum . Fakat normal bir fondötenin üzerine sürerseniz CAKEY FACE olabilirsiniz . Bir kez denemiştim , sonucu görünce tövbe ettim :))) . Kısacası formülü ve herşeyiyle başarılı bulduğum bir ürün .
   Bu ürünün çok fazla renk seçeneği mevcut . Ürünün renk skalası C , NW , NC , serilerinden oluşuyor . Bendeki C3 rengi . 8 saate kadar kalıcılık vaat ediyor baz ile uygulandığında sonsuza dek kalıcı :) . Hepsi bir arada , sür çık bir ürün . Evden son anda aceleyle çıkıyorsam , BB cream zahmetini çekmek istemiyorsam elim bu ürüne gidiyor . Normalde sıvı fondöten kullanıyorsak kapatıcıyı sonra uygularız fakat bu ürünü uygularken kapatıcınızı önce sürmeniz gerekiyor . Tabi bu benim fikrim . Bunun nedeni ise toz yapıda olması.
   Ürünün beraberinde , alt kısmında bir sünger çıkıyor fakat ben kullanışsız buluyorum , zaten kayboldu . Ben bu ürünü Real Techniques Expert Face Brush ile uygulamayı çok seviyorum fakat fırçanın kılları üründe çizgi yapıyor ve bu benim hoşuma gitmiyor . Stippling fırçalar ile daha iyi uygulanacağını düşünüyorum . Bu ürünü Mac mağazalarında 85 TL ye bulabilirsiniz .
   Yazımı umarım beğenmişsinizdir , yeni yazılarda görüşmek üzere hoşçakalın :) .
  

   Beğendiyseniz bloğumu takip edip beni mutlu edebilirsiniz ☺
☟ Bana ulaşmak için☟
❀ instagram: @yourfaceismyworld2


                                                                            xoxHelinHiç yorum yok:

Yorum Gönder