22 Ocak 2014 Çarşamba

DENİZİN KALEMİ | www.yourfaceismyworld.blogspot.com


                                                         DENİZİN KALEMİ


      Merhaba sevgili okurlar . Bugün uzun zamandır yapmak istediğim şeyi yapıyor ve bloğuma ilk yazımı yüklüyorum .

      Küçük yaşlardan beri kişisel bakıma , makyaja (v.b ) falan bayılan bir insan değildim , tek bayıldığım şey insanların sahip oldukları işi layıkıyla yerine getirmesiydi . Yıllar çok şeyi alıp götürdü fakat bu düşüncem hala sabit . Makyaja ilgi duymaya değil , bir kadının kendi için yapabileceği herşeye ilgi duymaya başladım . Güzelliğin yalnızca yüz ve fizikle olmadığını , baştan aşağıya bir bütün olduğunu , bir işi layıkıyla yapmak için o işi belgelerle derecelendirmek gerekmediğini öğrendim . Peki ben bu blogta neler yazacağım ? 

 - Bu blog , benim canım sıkıldığında değil , yazacak birşey olduğunda yazacağım bir blog olacak . Sizlerle birçok yazıyı buluşturacağım . Yıllar geçtikçe hobiye dönüşen ve sonradan daha profesyonelleştiğimi düşündüğüm bilgileri aktaracağım sizlere . Sizlerin karşısında arttıracağım bilgilerimi, bilgilerime bilgi ekleyeceğim . Az ve öz olacağım .

      Umarım bloğuma şöyle bir baktığınızda nezih düşüncelerinizle bana her geçen gün daha yardımcı olursunuz , şu andan itibaren bloğumla ilgili gördüğünüz tek bir kelimeden ötürü sizleri çok seviyor ve değer veriyorum . Görüşmek üzere ...
      

      

   Beğendiyseniz bloğumu takip edip beni mutlu edebilirsiniz ☺
☟ Bana ulaşmak için☟
❀ instagram: @yourfaceismyworld2

      

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder